Ochrona Lakieru

Woski samochodowe

Podstawowe i zarazem najstarsze zabezpieczenie lakieru to wosk. Stosujemy tylko i wyłącznie twarde, profesjonalne woski, które starannie wyselekcjonowaliśmy. Dbamy o to aby używane przez nas woski posiadały jak najwięcej najtwardszego i najtrwalszego występującego w przyrodzie wosku naturalnego jakim jest Carnauba.  Dzięki temu wosk jest niewiarygodnie wytrzymały i daje lustrzane odbicie. Używamy wosków ręcznie robionych w USA i Szwajcarii. Aby jak najlepiej zabezpieczyć lakier woskiem przed jego użyciem aplikujemy specjalną odżywkę w celu przygotowania lakieru po wosk. Następnie aplikujemy często własnymi dłońmi wyselekcjonowany wosk po czym wygrzewamy go specjalnymi lampami IR w celu jak najlepszego utwardzenia i związania się wosku z lakierem.

  • Czas wykonania: 1 dzień
  • Trwałość: 3-6 miesięcy
  • Cena usługi: od 300 PLN

Powłoki kwarcowe

To bardzo dobra alternatywa dla wosków samochodowych jeżeli chodzi o okres zabezpieczenia lakieru. GYEON Q2 PRIME jest rewolucyjną powłoka kwarcową do wszystkich typów lakierów samochodowych.

Powłoka GYEON Q2 PRIME zapewnia  ochronę lakieru powyżej 1 roku. Tworzy na lakierze warstwę ochronną, która znacząco ogranicza powstawanie rys, zmatowień i innych defektów lakierniczych. Jest odporna na promieniowanie UV, kwaśne deszcze i chemię o pH w zakresie 2-11.

Kwarc Q2 PRIME jest silnie hydrofobowy, co znacząco ogranicza przyjmowanie brudu i ułatwia mycie pojazdu. Jego samo-oczyszczające właściwości sprawiają że samochód jest dłużej czysty.

  • Czas wykonania: 1-2 dni
  • Trwałość: 1-2 lata
  • Cena usługi: od 800 PLN

Powłoki Ceramiczne

To najtrwalsza i najbardziej odporna forma zabezpieczenia lakieru samochodowego. Powłok ceramicznych na rynku jest bardzo wiele lecz dzięki dziesiątkom testów wybraliśmy tylko te które uważamy, że są najlepsze. Powłoki ceramiczne zabezpieczają lakier nawet do 5 lat. Są bardzo odporne na chemię oraz żadne inne zabezpieczenie nie chroni tak przed zarysowaniami jak one. Posiadają twardość 9H w skali Mohsa (twardsza niż szkło). Samochód zdecydowanie mniej się brudzi a efekt wizualny można porównać do cienkiej warstwy szkła. W zależności od wybranej ceramiki kładziemy od 3 do 5 jej warstw a każda z nich jest wygrzana specjalnymi lampami IR w celu jak najlepszego utwardzenia i związania się powłoki.

Każdy zabezpieczony nią pojazd otrzymuje pisemną gwarancję trwałości powłoki na lakierze, oznaczoną hologramem firmowym.

Używamy dwóch powłok ceramicznych:

Gyeon Q2 DuraFlex oraz GYEON Q2 DuraBead. To flagowe zabezpieczenia ceramiczne przeznaczone do aplikacji wyłącznie w profesjonalnych studiach auto detailingu, legitymujących się certyfikacją firmy GYEON. Są to najnowocześniejsza na świecie dwuskładnikowe/trzyskładnikowe powłoki ochronne dla lakierów samochodowych. Zaprojektowane aby zapewnić maksymalny efekt hydrofobowy, objawiający się widowiskowymi kropelkami na lakierze.

  • Czas wykonania: 2-4 dni
  • Trwałość: 5 lat
  • Cena usługi: od 1500 PLN

Umów się na bezpłatną konsultację

Przyjedź do nas! Bezpłatnie ocenimy stan Twojego lakieru oraz udzielimy fachowej porady w zakresie konserwacji Twojego samochodu.